Solo latino

SOLO LATINO – tai Lotynų Amerikos ir Karibų šokių programa. Šie šokiai yra šokami po vieną, tad jei neturite šokių partnerio, ši programa kaip tik jums. Treniruotėse išmoksite daug naujų šokių judesių, plastiškumo, balanso, technikos, muzikalumo, bei lavinsite koordinaciją. Solo Latino šokiai padeda įgyti pasitikėjimo savimi, atsikratyti kompleksų, pagerinti savo fizinę formą bei pasikrauti pozityvios energijos.

Šokiai vaikams

PRAMOGINIAI ŠOKIAI VAIKAMS - populiariausias šokių stilius visame pasaulyje. Ši programa skirta vaikams šokti solo arba poroje. Pramoginiai šokiai ugdo vaikų socialinius įgūdžius, padeda įgyti pasitikėjimo savimi, gerina laikyseną ir fizinę formą.

Pramoginiai šokiai

PRAMOGINIAI ŠOKIAI SUAUGUSIEMS – tai Standartinių ir Lotynų Amerikos šokių programa. Šie šokiai yra šokami poroje, tad užsiėmimai yra puiki proga praleisti laisvalaikį kartu su antrąją puse. Pramoginiai šokiai padeda įgyti pasitikėjimo savimi, atsikratyti kompleksų, pagerinti savo fizinę formą bei pasikrauti pozityvios energijos.

Kalanetika

KALANETIKA - tai žemo intensyvumo treniruotės ant kilimėlių. Dažniausiai pratimai atliekami su savo kūno svoriu, tuomet geriau yra jaučiami visi raumenys. Taip pat dėl įvairovės naudojame ir inventorių: kamuoliukus, svarelius, gumas. Tad jeigu nemėgstate intesyvių kardio treniruočių, šios makštos kaip tik jums.

Linijiniai šokiai

LINIJINIAI ŠOKIAI - tai šokių stilius, kuomet šokama pasikartojanti žingsnių seka sustojus linijomis. Šie šokiai yra šokami po vieną, tad jei neturite šokių partnerio, ši programa kaip tik jums. Treniruotėse išmoksite daug naujų šokių judesių, plastiškumo, balanso, technikos, muzikalumo bei lavinsite koordinaciją. Šokiai padeda įgyti pasitikėjimo savimi, atsikratyti kompleksų, pagerinti savo fizinę formą bei pasikrauti pozityvios energijos.

Choreo dance

CHOREO – tai platus šokių žanras, kuriame persipina įvairūs šokių stiliai nuo gatvės šokių iki Lotynų Amerikos šokių. Šokamos choreografijos yra statomos pagal populiarią muziką, tad vaikai patys įsijungia į kūrimo procesą. Šokiai ugdo vaikų socialinius įgūdžius, padeda įgyti pasitikėjimo savimi, gerina emocinę ir fizinę formą.

Lotynų Amerikos šokiai

LOTYNŲ AMERIKOS ŠOKIAI – tai Karibų ir Lotynų Amerikos šokių programa, kurią sudaro šie šokiai: Salsa, Bačata, Rumba, Čia čia čia, Samba. Šie šokiai yra šokami poroje, tad užsiėmimai yra puiki proga praleisti laisvalaikį kartu su antrąją puse. Pramoginiai šokiai padeda įgyti pasitikėjimo savimi, atsikratyti kompleksų, pagerinti savo fizinę formą bei pasikrauti pozityvios energijos.

Zumba

ZUMBA – tai choreografinės fitneso treniruotės, kuriose skambant Lotynų Amerikos ir pop muzikos ritmams atliekami greiti ir lėti šokių judesiai. Nuotaikingos choreografijos yra nesudėtingos, todėl pradedantysis lengvai gali prisijungti prie grupės bet kuriuo metu.

Jaunavedžių šokių pamokos

Artėja vestuvės, išleistuvės ar kita šventė, o jūs dar nemokate šokti valso, tango ar kitų šokių? Siūlome individualias šokių pamokas, po kurių puikiai suksitės šokių ritmu.